07
июль 2018
image description
Лише місяць ви отримаєте відповідь на своє питання у проекті «Сад питань»!

6 липня у київському парку «Наталка» на Оболонській набережній відкриється перша експозиція парку скульптур Volume Park, яка має назву «Сад питань»

Соціально-художній меценатський проект Kiev Fashion Park долучився до заснування мистецького громадського простору , який дасть можливість киянам і гостям міста ближче познайомитися з сучасним мистецтвом.

«Проектом «Сад питань» ми хочемо сказати те, що хвилює кожного з нас сьогодні, стосовно розвитку країни, міста, будь-якої особистості в ньому. Ми пропонуємо інтегрувати в контекст публічного простору твори художників, що порушують теми пам’яті, меморіалізації, архаїки, розподілення територій та людини, яка існує нині в умовах постійної інтерференції визначень та цінностей» – говорить куратор проекту Volume park та член Конгресу активістів культури Катерина Рай.

На виставці просто неба будуть представлені роботи відомих українських скульпторів: Олексія Золотарьова, Василя Грубляка, Данила Шуміхіна, Віталія Протосені, Катерини Бучацької, Іллі Новгородова та художниці з Латвії Гундеги Евелони.

Ми впевнені,що через співпрацю громадян, держави і митців можна активізувати правильні процеси на шляху до покращення культурного поля Києва та всієї країни.

 

Інформаційна довідка: Експозиція триватиме з 6 липня до 6 серпня 2018 року. Вхід у парк вільний.

Партнери Volume park:

ГО Конгрес активістів культури

ГО НСХУ (Національна спілка художників України)

ГО «Скульптурний цех»

Перший український парк скульптури та інсталяції Kiev Fashion Park

ГО Ukrainian British Society

Обратно к списку новостей