07
июль 2022
image description
У парку “Наталка” з’явиться своя “МЕЛОДІЯ”!

9 липня в парку “Наталка” о 11:00, в рамках проєкту Kiev Fashion Park, відбудеться відкриття арт-об’єкту “МЕЛОДІЯ”.

Великий нотний стан, гармонічно втілений у вигляді лавочки, з’явиться в парку “Наталка” уже в цю суботу!

Камерний простір локації запрошує познайомитись з арт-об’єктом ближче: присісти, задуматись про щось особисте, про людські цінності та, звичайно, про мир, якого так прагнуть всі українці та світ разом з нами.

Автор арт-об’єкта Дмитро Ів, задумуючись над концепцією, створюючи ескіз і втілюючи його в життя, надихався творами Мирослава Скорика - всесвітньо відомого українського композитора і музикознався.

На табличці з назвою арт-об’єкта ви побачите 2 QR-коди. Відсканувавши один, ви зможете прослухати композицію Мирослава Скорика, яка найбільше полюбилася автору. Посилання за другим QR-кодом познайомить вас з історією арт-лавочки “МЕЛОДІЯ”. Повірте, вона не залишить вас байдужими!

Арт-об’єкт “МЕЛОДІЯ” в одній з наймальовничіших локацій міста, парку “Наталка” - це подарунок всім жителям Києва від родини Букур.

Довідка про проєкт:

Kiev Fashion Park – культурний та меценатський соціально-мистецький проєкт, за 10 років існування якого реалізовано понад 30 мистецьких проєктів. Мета - благоустрій громадських зон Києва та України шляхом встановлення малих архітектурних форм декоративного призначення (скульптури, арт-лави, скульптурні композиції тощо).

Довідка про автора:

Дмитро Ів – український скульптор-дизайнер, який закінчив Харківську Державну академію дизайну та мистецтв.

  • Автор понад 15 скульптур у публічному просторі міст України та Італії.
  • Призер фестивалю сучасного мистецтва "Passion for Freedom" (2-е місце), Лондон.
  • Лауреат рейтингу найкращих public-art робіт (топ-20) за версією галереї «Agora», США.
Обратно к списку новостей