РЕАЛІЗУЄМО ІДЕЇ СКУЛЬПТОРІВ, ХУДОЖНИКІВ, АРХІТЕКТОРІВ, МУРАЛІСТАМИ

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА ВІДБОРУ РОБІТ:

 • 1

  Для успішної співпраці перешліть коротку інформацію про себе та проект (ПІБ, назва проекту, передбачувані розміри, бажана локація, матеріали) та його візуалізацію (ескізи, макети, графіку) організаторам проекту. Це може бути індивідуальний або комплексний проект з оформлення міста скульптурою, арт-інсталяцією, настінним розписом, арт-лавами або іншими малими архітектурними формами; для певної локації або без прив'язки до неї.

  Надсилайте ваші роботи на електронну пошту kfp@uctk.kiev.ua або за адресою: Україна 04070, Київ, Набережне шосе 25, оргкомітет Kiev Fashion Park.

 • 2

  Після розгляду Експертною радою, ваш проект буде розміщений на сайті Kiev Fashion Park в розділі МЕЦЕНАТАМ - БАНК ІДЕЙ, для відкритого перегляду усіма меценатами та спонсорами.

  За погодженням з організаторами, ви можете відмовитися від розміщення вашого проекту на сайті. Для цього письмово повідомте, що віддаєте перевагу тільки адресній демонстрації вашого проекту меценатам в порядку робочих зустрічей із співробітниками Kiev Fashion Park.

   

 • 3

  Втілити проекти буде запропоновано меценатам, друзям і спонсорам проекту, які таким чином зможуть подарувати місту арт - об'єкт і профінансувати його появу в парках Києва. Обраний до реалізації проект буде узгоджений з Експертною радою і міською владою. Організатори, також, забезпечують збереження всіх авторських прав і PR-супровід в різноманітних засобах масової інформації України.

  Саме таким чином у Києві, на Пейзажній алеї, було встановлено 17 аррт-об'єктів; реалізована скульптура Г.Кисельової в парку ім.Т.Шевченка та багато інших робіт у парках і скверах міста.

За наявності додаткових питань, ви можете зв'язатися з контактною особою оргкомітету Kiev Fashion Park:
тел:  +38 (044) 428 76 40
моб.тел: +38 (093) 980 21 21
e-mail: kfp@uctk.kiev.ua

Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції KIEV FASHION PARK запрошує скульпторів, художників, архітекторів, муралістів до співпраці для підготовки і реалізації проектів установки арт-об'єктів в наступних локаціях міста Києва:

 • Печерський парк
 • Дніпровська набережна
 • Русанівська та Березняківська набережна
 • Інші локації міста Києва
 • та інші міста України