Витвір сучасного паркового мистецтва виготовлено та встановлено, в рамках проєкту Київ Фешн Парк, за підтримки родини Букур, яка проживає в Оболонському районі.

Ідея створення належить голові родини - Ігорю Букур “Декілька років тому я вперше почув дивовижну музику Мирослава Скорика, яка вразила мене до сліз. Я відчув у ній душу українського народу, його сміливість і чуттєвість, а також його прагнення до свободи. Саме такі геніальні твори об’єднують нас як націю та дають віру у неминучіть нашої Перемоги! Бажаю кожному, хто тут відпочиватиме, відчути те ж саме.” - розповідає пан Ігор.

Над арт-об’єктом “Мелодія” працював Дмитро Ів - український скульптор, який народився у Запоріжжі, але свій творчий потенціал реалізовував у Харкові.

Робота тривала більше 3 місяців і мала бути завершена відкриттям у Києві 1 квітня 2022 року. Але війна внесла свої корективи.

Народжена в Харкові, ця лавочка стійко пережила всі бомбардування та обстріли разом з жителями міста. В перші дні, поки автор евакуював свою родину, арт-об’єкт захищали мішками. Потім Дмитро повернувся у Харків, де за допомогою небайдужих до мистецтва людей, лавочку перемістили до більш безпечного місця. І хоч в ті дні вивезти її до столиці вже майже не було надії, завдяки спільним зусиллям усіх учасників проєкту сьогодні ви нарешті можете насолодитись музикою М.Скорика, відпочиваючи у мальовничому парку “Наталка”.